Mieszkanie Ustka, ul. Słowiańska

Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026  18:40
569 000 zł
11612 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:49 m2
  • Zabudowa:Inne
  • Piętro :3 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1990
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Do sprzedania oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 metra kwadratowego znajdujące się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku zaledwie 100m od głównej promenady i 150 metrów od plaży przy ulicy Słowiańskiej 2. Mieszkanie posiada trzy pokoje, osobna kuchnię, łazienkę oraz korytarz . Do mieszkania przynależy również część strychu. Dogodna lokalizacja pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej, sklepów oraz restauracji. Blisko znajduje się park i plac zabaw dla dzieci. Jest to idealne miejsce do życia lub inwestycji pod wynajem. .Do wydania od zaraz. Zapraszam do prezentacji mieszkania na żywo.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja: Ustka
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 483500 zł do 654500 zł Powierzchnia : od 42 m2 do 56 m2